Hakkımızda

Panda Web Tr kurulduğu 2004 yılından bu güne kadar yüzün üstünde kurum yada kuruluşa web teknolojileri hizmeti veren, tasarım, kodlama ve danışmanlık firmasıdır.

Panda Web Tr olarak birincil amacımız, müşterilerimize internetin tüm imkanlarını kullanabilecekleri bir altyapı sunmak, ihtiyaç anında teknik desteği zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak, firmalarına değer kazandırmaktır.

Gelişen portföyümüzle öncelikli hedefimiz, “Satış Sonrası Destek“te lider olmaktır. Çünkü biz, web sitesinin sadece tasarlanmış olmasının tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini ve sitenin düzenli olarak takip edilmesinin gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle tasarım aşamasından sonra danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. (Güncelleme, soru-cevap, yenileme, teknik danışma…)

Bütün bunların yanında, web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de çok önemli bir konudur. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak, her türlü teknolojik gerekliliğe de özen gösteriyoruz.

Biz şunu çok iyi biliyoruz ki, çok kişi tarafından ziyaret edilen, amacına ulaşmış bir web sitesi, müşterimize verdiği memnuniyetin yanında bizi de aynı oranda tanınır, güvenilir ve tercih edilir bir firma yapacaktır.